Начальник відділення банку - Херсон - вакансия 750548


UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Херсон

Профессия: Банки и инвестиции

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує прийняти участь у конкурсі на вакансію Начальник відділення. З нами Ви отримуєте:
Роботу в міжнародній фінансовій організації (BNP Paribas Group - один з найуспішніших та найбільших світових банків); Офіційне працевлаштування; Медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; Бонус за результатами роботи; Доступ до програм навчання та тренінгів; Широкі можливості міжнародної мобільності.
Функціональні обов'язки:
Організація роботи відділення та внутрішній контроль; Залучення клієнтів на банківське обслуговування СМБ/ІБ; Забезпечення якісного обслуговування клієнтів; Робота з персональними клієнтами; Забезпечення виконання планових показників по відділенню.
Наш ідеальний кандидат:
Має вищу економічну/юридичну освіту; Має досвід роботи на посаді начальник/ заступник начальника відділення (від 5 підлеглих) - від 2-х років; Має досвід організації і контролю продажів банківських продуктів для юридичних і фізичних осіб; Має знання кредитних процедур та обліку банківських операцій; Має здатність організовувати і керувати роботою підлеглих, орієнтацію на результат.
Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням бажаного рівня з/п.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии