Менеджер з реклами (дизайнер) - Полтава - вакансия 750550


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Полтава

Профессия: Маркетинг, реклама, PR

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Inter Edinstvo Holding - один з найбільших українських вертикально інтегрованих агрохолдингів і один з лідерів ринку в сегментах виробництва яєць і комбікормів. Холдинг складається з компаній, які з 1989 року працюють в сфері сільськогосподарського виробництва. Запрошуємо до команди відділу маркетингових комунікацій по напрямку ветеринарії. Наші побажання до майбутнього робітника:
Бажана вища освіту з маркетингу, PR, ветеринарії. Вільно володіти українською мовою, мати здібності до написання текстів, копірайтингу. Досвід роботи з Adobe Illustrator, Photoshop, PowerPoint, Google Analytics буде також у нагоді. Креативний підхід, бажання працювати в команді лідерів ринку.
Функціональні обов’язки:
Супровід комунікацій брендів (ринок В2В) в fb, сайті та на спеціалізованих івентах. Створення позитивного іміджу ТМ. Робота з підрядниками щодо забезпечення підрозділу рекламною продукцією і айдентикою.
Пропонуємо стабільні умови праці:
Повна та цікава зайнятість, графік роботи 5/2, 09:00 - 18:00. Працевлаштування згідно КЗпП, повний соц. пакет. Конкурентна ЗП за результатами співбесіди. Корпоративні заходи, подарунки на свята. Позитивна атмосфера для професійного розвитку в компанії.
Якщо Ви бажаєте стати частиною великої дружньої команди професіоналів, надсилайте РЕЗЮМЕ З ФОТО ТА ЗАЗНАЧЕННЯМ БАЖАНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ на e-mail.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии