Головний бухгалтер - Полтава - вакансия 750551


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Полтава

Профессия: Бухгалтерия и финансы

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Inter Edinstvo Holding - один з найбільших українських вертикально інтегрованих агрохолдингів і один з лідерів ринку в сегментах виробництва яєць і комбікормів. Холдинг складається з компаній, які з 1989 року працюють в сфері сільськогосподарського виробництва. Запрошує в свою дружню команду на постійну роботу Головного бухгалтера. Вимоги:
Вища освіта економічна, фінансова. Знати положення (стандарти) бухгалтерського обліку та інші нормативно-правові акти Міністерства фінансів України щодо порядку ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, податкове і господарське законодавство, законодавство про працю. Досвід роботи у виробництві від 2х років. Навички роботи з Windows, Word, Excel, Internet, 1С Бухгалтерія 8, робота з довідковими законодавчими базами.
Посадові обов'язки:
Організація роботи бухгалтерської служби. Складання і подання в установлені строки фінансової, податкової та статистичної звітності. Організація контролю за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій.
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування з першого робочого дня. Повну зайнятість, 9-00 до 18-00, 5/2. Все необхідне для роботи надається. Затишна сімейна атмосфера (подарунки на свята та дні народження, спільна організація та проведення корпоративних свят та ін.заходів). Своєчасна конкурентна висока заробітна плата, яка обговорюється на співбесіді. Службовий транспорт за потребою.
Надсилайте відгук резюме з фото та зазначенням бажаної заробітної плати.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии