SMM-менеджер - Полтава - вакансия 750552


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Полтава

Профессия: Маркетинг, реклама, PR

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Inter Edinstvo Holding — один з найбільших українських вертикально інтегрованих агрохолдингів і один з лідерів ринку в сегментах виробництва яєць і комбікормів. Холдинг складається з компаній, які з 1989 року працюють в сфері сільськогосподарського виробництва. Запрошує в свою дружню команду на постійну роботу SMM-менеджера м. Полтава. Вимоги:
досвід роботи SMM-фахівець, дизайнер, копірайтер від 1 року; креативність, відповідальність, аналітичні здібності, знання основ маркетингу / ветеринарії / ЗООТЕХНОЛОГІЯ, ініціативність і відповідальність, грамотна усна і письмова мова, саморозвиток і ерудованість; знати спеціалізовані програми з підготовки публікацій для розміщення в соц.сетях, Photoshop, Adobe Illustrator, PowerPoint, Google Analytics (бажано).

Обов’язки:
аналіз ринку, аудиторії і конкурентів; розробка стратегії по просуванню в мережі; створення і розвиток профілів / груп в соцмережах; генерація і оформлення контенту: текст, фото, відео, інфографіка та інше; залучення передплатників, збільшення аудиторії; формування і підвищення лояльності до бренду; комунікація з передплатниками; моніторинг ефективності просування сторінок; робота зі згадками бренду в соціальних мережах, репутаційний маркетинг.
Умови праці:
своєчасна оплата праці; офіційне працевлаштування з першого робочого дня; соціальні гарантії; графік роботи 5/2, 09:00 — 18:00; можливість самореалізації (цікаві та амбіційні задачі) та кар'єрного росту (тренінги, тімбілдінги за рахунок компанії); дружний колектив (спільна організація і проведення тематичних днів, корпоративів).
Надсилайте резюме з фото та побажання по рівню заробітної плати.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии