Автоелектрик - Полтава - вакансия 750553


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Полтава

Профессия: Авто - продажи и сервис

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Inter Edinstvo Holding — один з найбільших українських вертикально інтегрованих агрохолдингів і один з лідерів ринку в сегментах виробництва яєць і комбікормів. Холдинг складається з компаній, які з 1989 року працюють в сфері сільськогосподарського виробництва. У зв'язку з розвитком напрямку СТО запрошує в свою дружню команду на постійну роботу Автоелектрика (с. Чернечий Яр). Вимоги:
досвід роботи від 1 року; профільна технічна освіта; знання конструкції автомобіля та принципи роботи її основних систем; технології обслуговування та ремонту електронних систем автомобіля вантажного та легкового; уважність до деталей, знання основ безпеки.
Функціональні обов'язки:
проведення діагностики (перевірки) технічного стану електронного устаткування автомобільних засобів; проведення операцій з технічного обслуговування і ремонту електрообладнання автотранспортних засобів; здійснення технічного обслуговування та поточного ремонту автотранспортних засобів; установка, демонтаж електрообладнання, пневматики; ремонт електропроводки, пневматики.
Ми пропонуємо:
Конкурентний рівень заробітної плати - в залежності від Вашої кваліфікації і продуктивності. Офіційне працевлаштування, оплата лікарняних листів, конкурентна заробітна плата. Повний робочий день 8-00 до 17-00, 5/2. Заробітна плата на час випробувального терміну - за результатами співбесіди. Все необхідне для роботи надається.
Чекаємо Ваші резюме з відповідним досвідом і побажанням заробітної плати.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии