Middle Web analyst - Киев - вакансия 750555


ООО ADMIXER Advertising

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Программисты, ИТ, телеком

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Ми - MixDigital! Експертна агенція комплексних Media і Performance розміщень.
Ми частина найкрутішої, технологічної, динамічної міжнародної команди — AdMixer; Ми цінуємо кожного, хто став частиною нашої команди; Серед наших клієнтів найбільші e-commerce проєкти, а також локальні та інтернаціональні бренди в Україні і за кордоном; Ми Google Premier Partner та Facebook Marketing Partner; Увійшли в ТОП 3 агенцій України за рейтингом IAB Ukraine у категоріях: Media, Performance, Data&Analytics; За підсумками Effie Awards Ukraine 2020 — одні з найефективніших медійних агентств України. Наш кейс взяв взяли золото у категорії Topical Marketing (Current Events), та бронзу в категорії Бізнес-виклик.
Зараз у нас є вакантна посада - Middle Web analyst. Ти можеш на неї претендувати, якщо:
У тебе є досвід роботи в Web-аналітиці від 2-х років; Знаєш теорію ймовірності та математичну статистику; У тебе є експертиза роботи з основними інструментами Web-аналітики: Google Analytics, Tag Manager, BigQuery, Power BI та іншими; Знаєш та розумієш принципи роботи основних programmatic інструментів: Google Ads, Google Marketing Platform, Facebook Ads та інших; У тебе високі знання технологій і принципів інтернет-маркетингу. Ти розумієш базові закони класичного маркетингу і реклами; Вмієш знаходити закономірності та продумувати алгоритми, працювати з великим об’ємом даних, використовувати статистичні методи для оцінки ефективності роботи. У тебе є здібності формувати і перевіряти гіпотези; Ти знаєш основи продажу і що таке: сегментація, цільовий ринок, воронка та етапи продажів, лідогенерація, конверсія.
Буде чудово, якщо ти:
Розумієш принципи машинного і глибинного навчання; Маєш базові знання програмування (R, Python, Javascript), SEO та принципів UI/UX; Маєш сертифікати Google Ads з: основ реклами, пошукової, медійної, торгової, мобільної та відео реклами; У тебе є сертифікати з основа інтернет-маркетингу Digital Workshop та Google Analytics; Пройшов/ла навчання по Google Marketing Platform в Academy for Ads.
Що входить в обов'язки:
Налаштування сервісів для відправки, прийому й аналізу даних (Google Analytics, Tag Manager, BigQuery, Power BI, Google Data Studio); Налаштування автоматизованої звітності; Моніторинг поведінки користувача на сайті клієнта; Аналіз і рекомендації щодо оптимізації рекламних кампаній на основі даних Web-аналітики; Впровадження додаткових інструментів для аналізу; Написання скриптів для оптимізації роботи всередині відділу; Контролювати тренди й активно пропонувати/впроваджувати нові інструменти та можливості Web-аналітики для досягнення цілей клієнта; Описувати доступні інструменти вебаналізу (можливості й специфіку роботи), так, щоб колеги та клієнти могли розібратися; Підготовка навчальних матеріалів для тренінгів, і проведення їх всередині агентства; Консультування з інструментів Web-аналітики; Бути проактивним, генерувати та втілювати ідеї щодо розвитку команди аналітиків.
Що ми пропонуємо:
Можливість працювати з кращими експертами діджитал ринку; Умови, в яких ти з легкістю зможеш реалізувати свій потенціал; Постійне навчання і розвиток: внутрішні тренінги, воркшопи, лекції від зовнішніх тренерів, індивідуальний план розвитку, який відповідає твоїм цілям та цілям компанії, а також можливість брати участь в профільних конференціях; Конкурентну і своєчасну зарплату, яка відповідає твоїм знанням і досвіду; Комфортний та сучасний офіс за 10 хвилин від ст. м. Лук’янівська, а також можливість дистанційної роботи; Комфортний графік роботи з пн.-пт з 10:00 до 19:00. Також ми відкриті до обговорення графіку роботи, який буде зручним для тебе; Офіційне працевлаштування; Соціальний пакет: медичне страхування, оплачувана відпустка (28 календарних днів), лікарняний; Амбіційні цілі компанії і твоя участь у стратегічному розвитку бізнесу.
Ми всі працюємо над однією метою, одна з ключових задач — персональний розвиток кожного! Якщо ти розумієш, що вакансія складена для тебе, надсилай CV або телефонуй за вказаними контактами.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии