Middle / Senior PPC, Programmatic specialist - Киев - вакансия 750556


ООО ADMIXER Advertising

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Маркетинг, реклама, PR

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Ми — MixDigital! Експертна агенція комплексних Media і Performance розміщень.
Ми частина найкрутішої, технологічної, динамічної і міжнародної команди — AdMixer; Ми цінуємо кожного, хто став частиною нашої команди; Серед наших клієнтів найбільші e-commerce проекти, а також локальні та інтернаціональні бренди в Україні і за кордоном; Ми Google Premier Partner та Facebook Marketing Partner; Увійшли в ТОП 3 агенцій України за рейтингом IAB Ukraine 2019 у категоріях: Media, Performance, Data&Analytics; За підсумками Effie Awards Ukraine 2020 — одні з найефективніших медійних агентств України. Наш кейс взяв взяли золото у категорії Topical Marketing (Current Events), та бронзу в категорії Бізнес-виклик.
Зараз у нас є вакантна посада — Middle/ Senior PPC & Programmatic спеціаліст. Ти можеш на неї претендувати, якщо:
Працював(ла) в агенції від 2 років, на позиції PPC спеціаліста; Розумієш технології та принципи інтернет-маркетингу. Знаєш на високому рівні: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics і Google Tag Manager, Merchant Center; Розумієш як розробити ефективну структуру рекламного аккаунту; Працював(ла) з e-commerce та performance проєктами; з Shopping кампаніями, DSA кампаніями, динамічним ретаргетингом; Вмієш працювати з Facebook Pixel та Facebook Каталогом; Розумієш концепції підбору цільової аудиторії та таргетингу; вмієш аналізувати ефективність рекламних кампаній, і оптимізувати їх для досягнення KPI; Знаєш та працював(ла) з: LTV, ERS, ROI, ROAS; Володієш впевненими знаннями Microsoft Office і Google Spreadsheet; Вмієш розставляти пріоритети та самостійно планувати роботу; Ставишся до роботи відповідально й проактивно.
Буде чудово, якщо ти:
Знаєш англійську на рівні Intermediate та вище; Маєш сертифікацію Facebook BluePrint і Google Skill Shop; Працював(ла) з Apple Search Ads, DV360, SA360; з кампаніями з просування мобільних додатків; Маєш досвід з навчання спеціалістів початкового рівня.
Що потрібно робити:
Запускати кампанії в Google Ads, Facebook Ads та в інших системах (Apple Search Ads, Appnext, DV 360); Складати висновки й рекомендації за підсумками рекламних кампаній; Працювати з великими клієнтами агентства, виконувати поставлені KPI; Навчати, ставити задачі, контролювати Junior спеціалістів.
Що ми пропонуємо:
Можливість працювати з кращими експертами діджитал ринку; Умови, в яких ти з легкістю зможеш реалізувати свій потенціал; Конкурентну і своєчасну зарплату, яка відповідає твоїм знанням і досвіду; Комфортний та сучасний офіс в 10 хвилинах від ст. м. Лук’янівська, а також можливість дистанційної роботи; Зручний графік роботи з 10:00 до 19:00, пн. — пт. Також ми відкриті до обговорення графіку роботи, який буде зручним для тебе; Офіційне працевлаштування; Соціальний пакет: медичне страхування, оплачувана відпустка (28 календарних днів), лікарняний; Постійний розвиток: внутрішні тренінги, воркшопи, можливість приймати участь в профільних конференціях; Амбіційні цілі компанії і твоя участь у стратегічному розвитку бізнесу.
Ми всі працюємо над однією метою і одна з ключових задач — персональний розвиток кожного! Якщо ти розумієш, що вакансія складена для тебе, надсилай CV або телефонуй Анні Бондаренко. Контакти вказані в описі вакансії.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии