Флорист (м. Позняки) - Киев - вакансия 750558


Епіцентр К

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: СМИ и индустрия развлечений

Зарплата: 12000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

В команду національної мережі 'Епіцентр К' запрошуємо Флориста за адресою: м. Київ, пр. Григоренка, 40. Компанія пропонує:
стабільну заробітну плату (аванс + основна частина); офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 дн.,оплачувані лікарняні; зручний графік роботи 2\2 з 7.30 - 22.00; медичне обслуговування та харчування за кошти компанії; корпоративні заходи (відпочинок, свята); за кошти компанії спортивний зал; спеціальні знижки при купівлі товара в мережі наших торгових центрів.
Ваші завдання:
надання кваліфікованої консультації (зріз квітів); створення квіткових композицій; оформлення вітрин, стендів; забезпечення чистоти та порядку на робочому місці.
Що для нас важливо:
високий рівень відповідальності та працездатності; знання навику у флористиці; креативність, комунікативні навички; досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.
Виникли питання або цікавлять подробиці? Телефонуйте! З повагою, команда HR 'Епіцентр К' ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙКонтактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии