Junior-маркетолог / Бренд-менеджер - Киев - вакансия 750563


BOMOND GROUP

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Маркетинг, реклама, PR

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Bomond - роздрібна мережа з 16 магазинів парфумерії та косметики. Ми представлені в найбільших містах України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро. У складі нашої команди більше 270 осіб і зараз знаходимося в пошуку Junior-маркетолога (бренд-менеджера). Основні обов'язки:
Оформлення та перевірка акцій; Внесення замовлень; Робота c маркетинговою активністю; Робота зі звітністю і документацією.
Вимоги до кандидата:
Вища освіта за напрямками маркетинг і економіка буде перевагою; впевнене знання Excel; вміння працювати з великими масивами даних; аналітичне мислення; уважність і скрупульозність; знання англійської.
Компанія пропонує наступні умови:
графік пн-пт з 09.00 до 18.00 офіційне працевлаштування та повністю офіційна заробітна плата; офіс в центрі міста (Львівська площа); можливість розвиватися і реалізувати свій потенціал.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии