Фармацевт / Менеджер напрямку космецевтики - Киев - вакансия 750564


BOMOND GROUP

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Продажи и оптовая торговля

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Bomond - роздрібна мережа з 16 магазинів парфумерії та косметики. Ми представлені в найбільших містах України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро. У складі нашої команди більше 270 осіб і зараз знаходимося в пошуку Фармацевта, менеджера напрямку космецевтики. Основні обов'язки:
Повна координація і розвиток нового напрямку роботи з лікувальною косметикою; Консультації клієнтів щодо вибору косметики; Генерування та втілення креативних ідей щодо розвитку проєкту.
Вимоги до кандидата:
Досвід роботи з космецевтикою Відповідна профільна освіта менеджерські навички англійська не нижче Intermediate розуміння специфіки онлайн-продажів
Компанія пропонує наступні умови:
графік пн-пт з 09.00 до 18.00; офіційне працевлаштування та повністю офіційна заробітна плата, всі гарантії відповідно до КЗпП; знижки співробітникам; можливість розвиватися і реалізувати свій потенціал!Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии