Менеджер з продажу - Киев - вакансия 750566


BOMOND GROUP

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Продажи и оптовая торговля

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Bomond — роздрібна мережа парфумерії та косметики з 16 магазинів в найбільших містах України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро. У складі нашої команди более 270 осіб. На даного етапі шукаємо менеджера з продажу. Вимоги:
Досвід роботи в FMCG; проактивність, відповідальність, комунікабельність, вміння заручатися підтримкою; знання 1С, Excel (обов'язково); англійська — Intermediate и вище.
Основні обов’язки:
Робота з актуальною клієнтською базою; Ведення переговорів / проведення зустрічей з потенційними клієнтами; Презентація продукту / детальна консультація клієнта; Робота з залишком, переміщеннями товару; Ведення и подача аналітики та звітності.
Умови праці:
робота в стабільній компании; соціальні гарантії, дотримання КЗпП в повній мірі; офіційна з.п.; можливість розвитку і зростання; знижки співробітникам; робота в центрі міста.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии