Project Coordination and Implementation Specialist (зі знанням іспанської мови) - Киев - вакансия 750571


Artsyl Technologies

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Программисты, ИТ, телеком

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Опис обов'язків:
Імплементація, прийняття та передача проектів (на основі продукту); Комунікація з партнерами та клієнтами (email, phone, web session); Складання, узгодження та ескалація ТЗ проектів; Проведення тренінгів та демонстрацій продукту; Налаштування продукту згідно з потребами клієнта; Технічна підтримка користувачів програмного продукту компанії; Консультування користувачів програмного продукту через портал Helpdesk, поштою та ін.; Ідентифікація типів звернень, визначення шляхів вирішення завдання по заявці, визначення пріоритетності заявок; Комунікація з відділами QA, DEV, PS, Sales; Ведення звітності, оновлення статусу проектів; Менторство, комунікація та робота в команді.
Вимоги до претендента:
Уміння працювати в багатопоточному режимі в стресових ситуаціях; Володіння комунікативною та письмовою англійською на рівні не нижче за Upper-Intermediate; Володіння комунікативною та письмовою іспанською на рівні не нижче за Upper-Intermediate; Високий рівень комунікативних та організаційних навичок, досвід врегулювання конфліктних ситуацій; Вища технічна освіта або студенти останніх курсів (бажано IT); Вміння та бажання швидко вчитися, рости та розвиватись; Системний підхід до вирішення комплексних задач; Високий рівень уваги до деталей; Уміння здійснювати комунікацію на мові зрозумілій ІТ-підрозділам. Відповідальність та самостійність; Розвинене аналітичне мислення.
Буде плюсом:
Досвід роботи у командi технічної підтримки та\або Project Coordination\Management; Досвід бізнес спілкування з представниками інших країн (Канада, США. Австралія); Досвід реалізації комплексних задач та проектів; Знання SQL та розуміння структури баз даних; Досвід роботи з ERP або CRM системами; Досвід програмування.
Умови роботи та оплати:
Повний робочий день (повна ставка). Ранковi, вечiрнi та нiчнi зміни; Випробувальний період до 3-х місяців (може завершитись раніше); Медичне страхування; Робота в офісі в Києві на лівому березі (на період карантину віддалена робота)і; Можливість гнучкого кар'єрного росту; Висока оплата і преміальні (рев'ю, бонуси); Оплачувана відпустка; Корпоративи, тімбілдінги; Корпоративне вивчення англійської мови на території офісу.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии