Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості - Киев - вакансия 750577


ООО ТОВ ДЖАСТ ІН (Justin)

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Водители, транспорт

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Ми молода і перспективна компанія з великим бажанням надати населенню кращі можливості в області поштових послуг в містах України. У зв'язку з розширенням штату оголошуємо про вакансію «Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості» Вимоги:
Вища освіта; Досвід роботи в логістиці/адресному обслуговуванні буде перевагою; Досвід роботи з розробки, вдосконалення та автоматизації бізнес-процесів; Розробка нормативних документів (регламенти, правила, інструкції); Досвідчений користувач ПК; Знання нотацій для опису бізнес-процесів (BPMN, IDEF0); Адміністрування проектів (розробка, моніторинг та звітність в розрізі задач проекту); Вільне володіння українською та російською мовами; Гарні комунікативні навички, відповідальність, багатозадачність; Прагнення розвиватися.
Обов'язки:
Розробляти нові і покращувати існуючі процеси Компанії; Проводити інтерв'ю із замовниками; Адміністрування корпоративного порталу та архіву в частині нормативних та розпорядчих документів; Участь в проектах Компанії.
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування; Своєчасну та конкурентну оплату праці; Участь у цікавих та масштабних проектах; Можливість кар'єрного і професійного зростання; Дружний колектив.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии