Головний архітектор проекту (ГАП) - Киев - вакансия 750583


ИП Zikzak

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Киев

Профессия: Недвижимость

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Привіт! Ми — студія дизайну ZIKZAK. Працюємо на ринку вже більше 5 років і пишаємося своїми проектами і командою професіоналів. Зараз компанія перебуває на етапі життєвого циклу «Давай, Давай», тому нам необхідна ключова фігура процесу — ГАП, який візьме в свої руки керівництво проектами і доведе їх до конкретного архітектурного втілення! Що ти отримаєш, працюючи в ZIKZAK:
Залученість до створення ненудних і масштабних проектів. Стабільну зарплату і систему бонусів (Ми вислухаємо твої фін. побажання і заплатимо тобі навіть більше, якщо ти того вартий і показуєш грандіозний результат!). Стандартний графік роботи з 9.00 до 18.00, пн-чт. Святкові дні, відпустки, лікарняні — згідно КЗпП. Сучасний, зручний офіс (openspace), дружня і тепла атмосфера роботи. Ми завжди відкриті до діалогу, намагаємося знаходити компроміс у будь-якій ситуації, і заохочуємо ініціативу! Ми зацікавлені у постійному розвитку наших співробітників, тому організовуємо навчання, оплачуємо курси і разом складаємо ІПР. І, звичайно ж, керуючись правилом: «Хто добре працює, той добре відпочиває!», Організовуємо тім-білдінг, корпоративи і просто регулярні посиденьки де б то не було :)
Від тебе потрібно:
Найголовніше —наявність багажу, який характеризує тебе як успішного керівника з досвідом роботи від 3х років в архітектурній / будівельній сфері (заміська нерухомість!)+ бажання працювати (працювати багато) і домагатися нових результатів! Сертифікат ГАПа строго бажаний! Креативний підхід і вміння бути «out of the box», нестандартно підходити до вирішення завдань і бачити картину в цілому.
Що ти будеш робити:
Генерувати ідеї (ти — автор!). Аргументовано представляти своє бачення перед командою і замовником. Керувати розробленням архітектурної частини проектів. Контролювати команду, формувати та відслідковувати графік роботи над проектом. Важливо самому (ій) бути прикладом дотримання дедлайнів і свого слова! Контролювати всю документацію по проекту, вести авторський нагляд.
Упевнений (а) в своїх силах і хочеш розвиватися разом з нами ?! Відправляй своє резюме і не забудь вислати своє потрясне портфоліо або вказати посилання на нього!І #Welcomeonboard :)Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии