Маркувальник у аптеку - Черкассы - вакансия 750789


Аптека Низких Цен, Т.М.

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Черкассы

Профессия: Производство, рабочие

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Привіт! Лідер аптечного ринку, мережа «Аптека Низьких Цін», ШАР @, Копійка, Благодія, запрошує тебе в нашу сім'ю. Зараз наша мережа — це понад 900 аптек. Ми перші роботизовані аптеки в Україні і на цьому не зупиняємося. Ми шукаємо людей, які вміють справляти враження і закохані в свою справу. Можливо, це саме ти? Обов’язки:
формування накладних за заявками аптек; збір товару за накладними, робота з претензіями, прийом товару і повернення постачальнику, контроль умов збереження товару (температурний режим, серія, партія товару).
Вимоги:
досвід роботи в фармації, медицині; знання аптечного асортименту; знання ПК; комунікабельність; старанність; здатність до навчання; врівноваженість; дисциплінованість.
Ми пропонуємо:
роботу в прогресивної компанії, яка постійно розвивається; офіційне працевлаштування, дотримання всіх гарантій, відповідно до КЗпП; можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання.
Залишилися питання? Надсилай своє резюме, телефонуй або скануй QR код.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии