Начальник відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення - Житомир - вакансия 787142


Нова державна служба України

Дата обновления: 09.04.2021

Город: Житомир

Профессия: Закупки, снабжение

Зарплата: 7730

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
вища освіта не нижче магістра: «Право», «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»
 
Вимоги до компетентності
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
 
Посадові обов'язки
- Здійснює керівництво діяльністю відділу і несе персональну відповідальність за виконання завдань, покладених на відділ. Розподіляє обов’язки між працівниками відділу. Організовує роботу і забезпечує контроль за своєчасним виконанням працівниками відділу доручень, наказів і розпоряджень голови суду, керівника апарату суду (заступника), інформує їх про результати виконаної роботи.
- Вносить пропозиції керівнику апарату суду про призначення на посади, звільнення з посад та переведення на інші посади працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, а також щодо заохочення та накладення стягнень. Здійснює оцінювання виконання державними службовцями відділу покладених на них обов’язків і завдань.
- Планує роботу відділу та контролює виконання планових завдань, готує квартальні, піврічні та річні звіти про роботу відділу.
- Забезпечує організацію ведення діловодства відділу, формування номенклатури справ суду та погодження її з ЕПК Державного архіву Житомирської області.
- Організовує роботу із господарського обслуговування приміщення суду, його території. Приймає участь у забезпеченні суду предметами господарського вжитку, бланками встановленої форми, канцелярським приладдям.
- Несе повну матеріальну відповідальність за облік, стан, цілісність і належне зберігання матеріальних цінностей. Здійснює контроль за їх належним збереженням та використанням.
- Подає відомості до відділу бухгалтерського обліку та звітності суду про списання товарно-матеріальних цінностей. Забезпечує правильність оформлення накладних, актів виконаних робіт. Підписує акти прийняття-передачі товарно-матеріальних цінностей.
- Вивчає стан матеріально-технічного забезпечення відділу та вносить пропозиції щодо його покращення. Контролює дотримання працівниками відділу трудової та виконавської дисципліни, а також вимог законодавства України про державну службу та антикорупційного законодавства.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 7730 грн.
- надбавки, доплати, премії та компенсації (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»);
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 
Термін подачі заявок: 2021-04-15
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии