головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції - Киев - вакансия 787153


Нова державна служба України

Дата обновления: 09.04.2021

Город: Киев

Профессия: Другое

Зарплата: 5500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
1. Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра у галузі знань “Соціальні поведінкові науки”, “ Право”.
2. Досвід роботи не потребує.
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою не потребує.

 
 
Посадові обов'язки
1. Виконання завдання, визначені Положенням про відділ з питань запобігання та виявлення корупції (далі-відділ).
2. Участь у проведенні заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та порушенням, пов’язаних з корупцією у діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (далі – Головного управління) та його структурних підрозділах.
3. Вживання заходів щодо конфлікту інтересів та сприяє його усуненню, контролює дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.
4. Виявлення сприятливих для вчинення корупційних правопорушень ризиків у діяльності посадових осіб Головного управління.
5. Надання методичної та консультативної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції посадовими особами Головного управління.
6. Забезпечення участі у розробці проектів актів та інших нормативно-розпорядчих документів, що належать до компетенції відділу, підготовку та проведення аналітичної і методичної роботи з питань запобігання та виявлення корупції, ведення діловодства.
7. Перевірення фактів подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агенства з питань запобігання корупції про випадки неподання та несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до законодавства порядку.
8. Проведення заходів взаємодії з підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції.
9. Виконувати обов’язки начальника відділу у разі його відсутності.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
безстроково (для осіб, які досягли 65-річного віку, строк призначення – один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно)
 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 5500 грн.
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 
Термін подачі заявок: 2021-04-16
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии