Керівник відділу продажів - Киев - вакансия 892739


Tuning&Service

Дата обновления: 22.07.2021

Город: Киев

Профессия: Продажи и оптовая торговля

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

ВІТАННЯ.
Хочеш працювати в преміум сегменті?
Хочеш  реалізувати свої знаня та поділитися набутим досвідом ?
Надсилай резюме. Резюме розглядаються тільки з фотографією.
Ательє Tuning & Service - це сучасний автосервіс. Ми займаємось продажем оригінального тюнінгу Lumma, Mansory, ABT, Hamann, BRABUS та надаємо широкий спектр послуг для автомобілів преміум класу, а саме : покраска, полірування, рихтування, шумоізоляція, ремонт і фарбування дисків, нанесення  захисниз плівок на ЛКП,  тощо.За 15 років ми стали лідерами преміум сегменту в Україні. Понад 100 задоволених клієнтів щомісяця.Шукаємо особливу людину, на позицію  -  керівника відділу продажів .
Можливо - це ти?
Вимоги до нашого  кандидату: 
1. Досвід роботи  керівником відділу продажів від 2-х років;2. Досягнення на останніх місцях роботи;3. Досвід контролю бюджету за формами: Cash Flow, буде тільки плюсом.4. Досвід роботи в AMO  СРМ;5. Знати, що таке воронка продажів, конверсії, лідогенераціі;6. Бути тім лідом і відмінним оратором;7. Мати досвід заміру NPS;8. Бути дуже системною людиною, командним гравцем.9. Позитивно дивитися на Світ в цілому. 
Твоїми  обов'язками буде:1. Взаємодія з відділом маркетингу;
2. Вивчення попиту і пропозиції;
3. Складання планів продажів і контроль їх виконання;
4. Контроль дебіторської заборгованості;
5. Керівництво відділом продажів, розробка КРI, мотивацій;
6. Розробка, впровадження і контроль заходів, спрямованих на збільшення продажів і впізнанності бренду;7. Управління продажами;8. Побудова ефективної системи роботи з персоналом, планування і організація роботи підлеглих, реалізація програм мотивації та розвитку відділу продажів;9. Стратегічне планування;10. Бюджетування;12. Проведення переговорів з ключовими клієнтами;13. Звітність.
Що даємо ми? 
Стабільний дохід: з / п  25.000 - 50.000. 
Молоду позитивну команду.
Повна зайнятість ПН. - Птн. 
Робочій день 08.00 - 18.00 або 10.00 - 20.00.Обід 14.00 -  15.00.
Сучасні умови праці. 
 Ми даємо почитати класні книжки, навчаємось разом.
Дочитав до кінця?Тоді чекаємо твоє резюме.А також дзвони/ пиши  мені HR Тетяні +380674665251 (Viber, Whats up, Telegram, sms ) і ми обов'язково зустрінемося.
Разом будуємо велике.
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии