Керівник відділу охорони праці та техніки безпеки - Хмельницкий - вакансия 893501


KERNEL

Дата обновления: 23.07.2021

Город: Хмельницкий

Профессия: Управление персоналом

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Компанія Кернел - провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки, найбільший український виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак домашня», «Чумак золота», «Любонька»), провідний оператор в області надання послуг зі зберігання зерна на елеваторах, послуг з перевалки через портові термінали, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
Вимоги до кандидата:
- Вища  технічна освіта  
- Досвід роботи за професією інженера з охорони праці - не менше 3-х років
- Знання Закону України 'Про охорону праці', «Кодекс законів про працю України», «Про відходи», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Кодекс цивільного захисту України», «Правила пожежної безпеки в Україні», розпорядження, накази, постанови, правила, стандарти, норми, положення.
- Базові знання 1С 
Функціональні обов'язки:
- Організація роботи відділу охорони праці та пожежної безпеки на великому с/г підприємстві (130 тис. га).
- Здійснення  контролю за дотриманням законодавчих та інших нормативних правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.
- Контроль  та здійснення перевірок за належним  станом всього устаткування та с/г техніки.
- Контроль та координація проведення оперативного контролю за станом охорони праці в структурних (виробничих) підрозділах. 
- Проведення заходів та контроль за дотриманням інструкцій для запобігання травм та нещасних випадків на виробництві
- Співпраця з відповідними державними органами з дозвільних питань.
Умови роботи:
- Офіційне працевлаштування
- Офіційна конкурентоздатна заробітна плата
- Соціальні гарантії
Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на e-mail.
Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.
Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.
В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии