Допомога

Публікація вакансій та резюме

Для розміщення оголошень на нашому сайті вам необхідно спочатку зареєструватися. У процесі реєстрації ви вказуєте, чи виступатимете ви як роботодавець або як кандидат. Увага: надалі кандидати можуть публікувати тільки резюме, а роботодавці лише вакансії. Якщо вам потрібні обидві функццї, ви можете просто створити два акаунти. Після успішного заповнення та відправки форми реєстрації, на ваш e-mail буде надіслано повідомлення з посиланням на підтвердження реєстрації. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, після чого система активує ваш обліковий запис. Якщо посилання в листі не активне, просто скопіюйте його та вставте в адресний рядок вашого браузера. Після активації ви зможете заходити під своїм email та паролем та користуватися пунктами меню «Розмістити вакансію» або «Розмістити резюме», залежно від того, в якості кого ви зареєструвалися. На даний момент публікація вакансій та резюме на нашому сайті абсолютно безкоштовна.

Видалення вакансій та резюме

Термін зберігання оголошень на нашому сайті не обмежений. Однак, якщо ваші вакансії або резюме втратили актуальність, ви можете їх видалити в особистому кабінеті на сторінці «Мої вакансії» або «Мої резюме».

Вимоги до розміщених оголошень

Ми не приймаємо до публікації наступні види вакансій та резюме:

  • оголошення, що порушують вимоги чинного законодавства України
  • спам будь-якого виду
  • вакансії MLM, у тому числі ті вакансії, що маскуються під звичайні вакансії компаній
  • різні лохотрони з вимогою попередньої оплати від кандидтов, SMS-лохотрони, «заробіток в інтернет» тощо
  • вакансії посередників з працевлаштування за кордоном
  • вакансії по роботі вахтовим методом, розмножені багатьма містами України
  • будь-які інші вакансії сумнівного змісту (відсутність конкретної інформації про фірму-роботодавця, занадто загальний опис службових обов'язків, наявність в інтернеті негативних відгуків про роботодавця тощо)

У вакансіях, що розміщуються, не дозволяється вказувати вимоги, що носять дискримінаційний характер, наприклад, вимоги до віку, статі (за винятком випадків, передбачених законодавством України), національності, зовнішності претендентів, відсутності зайвої ваги тощо.

Попереджаємо! Модератори нашого сайту мають право змінити або видалити будь-яку з розміщених на сайті вакансій або повністю заблокувати користувача без пояснення причин.

Якщо ви забули пароль?

Для відновлення пароля можна скористатися цією формою. Вам необхідно ввести e-mail, який ви вказували під час реєстрації, після чого на цей e-mail буде надіслано посилання на сторінку відновлення пароля.

Як зв'язатися з нами?

Скористайтесь, будь ласка, формою зворотного зв'язку.