Soccerstyle - Футбольний м'яч

02.02.2020 | Новини

Завдання вибрати футбольний м’яч здається на перший погляд дуже легким, але це лише до того моменту, поки ви не зіткнетеся з безліччю різних опцій і варіантів. Різні матеріали, розміри і типи … Купівля футбольного м’яча дійсно може бути складною. Але не варто боятися, ми розберемо всі ключові пункти, які слід враховувати при виборі кращого футбольного м’яча для вашого стилю гри.

Найбільш поширені футбольні м’ячі, з якими ви зіткнетеся, – це м’ячі для ігор і тренувальні. Варіанти для проведення матчу призначені для ігрового процесу і повинні відповідати офіційним нормам розміру, ваги і форми. Тренувальні призначені для тренувань і відпочинку в різних ігрових середовищах. Вони також більш довговічні, так як вони зроблені спеціально для використання протягом дуже тривалого проміжку часу.

Матеріали із яких виробляють спортивний інвентар.
Футбольні м’ячі складаються з двох частин: зовнішньої оболонки і камери. Оболонка – це те, що покриває зовнішню поверхню і його панелей, в той час як камера є відділенням всередині м’яча, в якому міститься повітря. Кожен футбольний аксесуар може бути виготовлений з кількох різних матеріалів.

Панелі – це восьмикутні стьобані клаптики, які ми можемо бачити зз. Офіційні футбольні м’ячі, схвалені ФІФА, містять 32 панелі, але є й інші варіанти, які включають 26 і 18 панелей.

Оболонки виготовляються з ПВХ (полівінілкарбонат), PU (поліуретан), комбінації з ПВХ / PU або синтетичної шкіри. Вироби з ПВХ, як правило, дешевші, твердіші зовні і дуже довговічні. ПУ аналоги, як правило, більш високої якості, більш м’які на дотик ніж м’ячі з ПВХ. М’ячі з синтетичної шкіри призначені для гри на вищому рівні або для професійних матчів, тому що вони забезпечують підвищений контроль. Глянцеві покриття часто додаються до всіх видів м’ячів, щоб мінімізувати загрозу пошкоджень від води, а також потертостей.

Камери складаються з латексу або бутила. Латексні камери м’якше і їх люблять професіонали. Бутилові камери мають набагато більшу затримку повітря, і їх необхідно рідше підкачувати, ніж варіанти з латексними камерами. Середнє накачування футбольного м’яча знаходиться в діапазоні 9-10,5 м.м. повітря.

Футбольні м’ячі бувають чотирьох розмірів, і розмір, найбільш який підійде для вас, звичайно залежить від вашого віку. Але вони також можуть відрізнятися від ліги, тому перед покупкою краще проконсультуватися з тренером.